Ronaldo përsërit festimin e “Topit të Artë” (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka përsëritur festën e tij të famshme kur kishte fituar Topin e Artë për vitin 2014.

Ai këtë e bëri edhe sonte pas triumfit në Ligën e Kampionëve ndaj Juventusit, transmeton Koha.net.

Portugezi vërtiti sërish përderisa ishte duke dhënë një intervistë.

Real Madridi sonte fitoi Ligën e Kampionëve duke fituar 1 me 4 ndaj Juventusit, që është titulli i 12 për gjigantin spanjoll, dhe i dyti radhazi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button