E papritur: Isco tallet keq me mbrojtjen e Juventusit

Isco është “tallur” me mbrojtjen e Juventusit. Ylli i Real Madridit ka deklaruar se “Los Blancos” e kanë “dinamitin” për të shpuar murin bardhezi.

“Juventus ka treguar tashmë se është solid në mbrojtje, por ne kemi dinamit në sulm dhe ata duhet të shqetësohen”, deklaroi Isco, përcjellë “Lajmi.net”.

“Kemi eliminuar shumë skuadra të forta dhe e kemi merituar finalen. Jemi të motivuar pasi që mund të hyjmë në histori, si skuadra e parë që e fiton dy herë radhazi Ligën e Kampionëve”, shtoi Isco.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button