fbpx

Koreja e Veriut lejon vetëm 15 modele flokësh (FOTO)

Deklaratat e forta të Presidentit amerikan kundër Koresë së Veriut e ka kthyer vëmendjen së tepërmi në shtetin që është nën drejtimin e diktatorit Kim Jong un.

Dhe nga ato çfarë raportohet në mediat ndërkombëtare, në Korenë e Veriut, ashtu siç ndodh rëndomë në shtetet diktatoriale ka vetëm disa modele të lejuar flokësh, transmeton Top Channel.

Në total janë 30 modele flokësh, 15 për femrat dhe 15 për meshkujt.

korea-floket

korea-floket1

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button