fbpx

Premierë: Kënga më e re nga Besa “Kokëfortë” (VIDEO)

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e saj më të re të cilën ka kohë që e ka paralajmëruar, bëhet fjalë për këngën “Kokëfortë”.

Një baladë shumë e ndjeshme e punuar me tekst dhe muzikë nga Flori Mumajesi. Këngës I është bashkangjitur edhe një vidoklip shumë I thjeshtë I punuar nga “Pro Video”.

Besa edhe përpos shumë angazhime që ka në shoun për talent “The Voice of Albania” ajo përsëri ka gjetur kohë për të publikuar projekte të reja muzikore për fansat e saj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button