fbpx

Çfarë premton Rexhep Selimi nga Strasburgu

Rexhep Selimi, sot, një ditë para festës së Pavarsisë së Kosovës, bashkë me Shpend Ahmetin dhe Albin Kurtin kanë vizituar Ramush Haradinajn në Strasburg. Nga atje, Selimi premtoi se i njëjti takim do të ndodh së shpejti edhe në Kosovë, njofton Portalb.mk.

“Më 16 shkurt 2017, në Strasburg, në takim me Ramush Hardinajn, Shpend Ahmetin dhe Albin Kurtin. Së shpejti edhe në Kosovë”, shkruan Selimi në mbishkrimin e fotografisë në fejsbuk.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button