fbpx

Brenda shtëpisë gjigande të Kylie Jenner (FOTO)

Ajo mund të jetë një ndër adoleshendet më të pasura të botës. Llogaria e saj bankare shkon në disa miliona dollar. Në vitin 2016 Kylie Jenner arriti të mbledhë më shumë të ardhura se çdo pjestar tjetër i familjes së saj të njohur Kardashian-Jenner.

Kylie ka lançuar produktet e saj kozmetike, duke bërë që vetëm në një vit të mbledhë shuma marramendëse parash. Por le t’i hedhim një sy shtëpisë së saj gjigande në Hiden Hills në Kalifroni.

Larg syrit të publikut në një zonë totalisht të qetë kjo vilë ka gjithçka që gjithsecili do të dëshironte për një jetë të qetë dhe pa zhurmë.

kylie-jenner-hidden-hills-home-exterior-2

kylie-jenner-hidden-hills-home-kitchen-2

kylie-jenner-hidden-hills-home-master-bath

kylie-jenner-hidden-hills-home-pool

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button