fbpx

QIK sonte organizon koncert kamertal

Qendra Informative Kulturore – Shkup do të organizojë koncert kamertal me emra të njohur të muzikës klasike: Carlos Casanova, klarinet, Smerald Spahiu, violinë, Blerim Grubi, violë, Sihana Badivuku Hoxha, violinë dhe Aristidh Prosi, violonçello. Koncerti do të mbahet më 14 tetor 2016, me fillim në orën 20:00, në sallën 19:19.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close