fbpx

Lagjet e përmbytura pa energji elektrike (VIDEO)

Çento, Smillkovca, Haraçina, Inxhikova dhe një pjesë e Ilindenit për shkaqe sigurie do të mbeten pa energji elektrike, ka njoftuar kompania EVN, raporton Alsat-M.

Ekipet e saj kanë dalë në terren dhe po punojnë në sanimin e defeketeve të rrjetit.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button