fbpx

Xhensila dhe Besi bëjnë pozën e famshme, por diçka nuk shkon mirë

Fotografi rus Murad Osmann u bë i njohur në të gjithë botën pas fototgrafive në të cilat “ndiqte” të dashurën në çdo hap dhe e fotografonte atë. Historia e “Follow me” filloi gjatë verës së 2011-ës në Barcelonë dhe më pas kaloi nga shtete të ndryshme të botës.

Një nga to ishte dhe Berati, jo me fotograf Muradin, por Besart Kallakun. Ditën e sotme ai me partneren e tij Xhensila Myrtezaj kanë vizituar qytetin e Beratit dhe kanë shkrepur pozën e famshme. Por duke njohur Besin, asgjë nuk mund të ishte njëlloj. Mbishkrimi që ai i ka vendosur fotos është komentuar shumë dhe i ka bërë të gjithë për të qeshur. “Po mendoj t’ia lëshoj dorën i herë, me palosje… Love her so much…”, shkruan Besi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button