fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë territorin e Maqedonisë do të jetë kryesisht si ai i djeshmi, me vranësira mesatare dhe me erë jugore.

Temperaturar do të lëvizin nga 4 deri më 8 gradë celsius, ndërkaq të njejtar gjatë ditës do të arrijnë deri më 18 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, me vranësira mesatare dhe me erë jugore. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri më 16 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close