fbpx

Tërmeti dridh rajonin e Pollogut!

Në orët e hershme të mëngjesit Pollogun e ka dridhur një tërmet i fuqishëm. Siç mësohet nga EMSC tërmeti ka pasur fuqi prej 3.1 shkallë. Mirëpo fatmirësisht nuk ka shkaktuar pasoja materiale në qytet të Tetovës dhe Gostivarit dhe fshatrave përreth.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close