fbpx

Rozana Radi, këtë herë del jashtë vetvetes (FOTO)

Nuk është hera e parë që Rozana Radi imiton karaktere të ndryshëm, femra dhe meshkuj, por këtë javë në YFSF, ajo ka surprizuar publikun me imitimin e Pitbull-it – një ndër artistët më të vështirë në interepretim dhe në zë. Por si çdo personazh, Rozana e bën të vetin, të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë, shkruan revista Class.

Dhe ka marrë vlerësimet jo vetëm të anëtarëve të jurisë, por edhe të publikur që e ka duartrokitur gjatë. Çani, si çdo herë tjetër, e ka vlerësuar Rozin për interpretimin, ndaj edhe ajo ua ka “shpërblyer” dhe ka performuar edhe një këngë tjetër të famshme të Pitbull dhe Jennifer Lopez – On The Floor. Shikoni disa nga këto momente.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close