fbpx

Turqi, shpërthim në qarkun Samandira të Stambollit

Në qarkun Samandira të Stambollit shpërtheu një automjet i parkuar gjatë kalimit të një automjeti ushtarak, raporton Anadolu Agency (AA).

Sipas informacioneve të marra, në afërsi të një kazerme ushtarake, shpërtheu një automjet i parkuar.

Njoftohet se gjatë kalimit të automjetit ushtarak ka shpërthyer një automjeti i parkuar dhe 5 persona janë dërguar në spital.

Pas shpëthimit në vendngjarje kanë arritur një numër i madh i ekipeve të policisë dhe janë marrë masat e sigurisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close