fbpx

Aktivistë të Lëvizjes Besa në Berlin protestojnë përpara Ambasadës së Maqedonisë

Para ambasadës së Maqedonisë në Berlin të Gjermanisë, nën moton “#‎ProtestojShqip”, sot disa aktivistë të Lëvizjes BESA dhe qytetarë shqiptar kanë protestuar kundër regjimit VMRO – BDI me pankarta si: “VMRO + BDI = Ju të gjithë jeni një”, “VMRO + BDI = RUSI!”, etj.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close