fbpx

Përfshihen nga zjarri dy automjete në Shkup

Dy automjete mbrëmë në rrugën “Esperanto” në Shkup janë përfshirë nga zjarri, raporton MIA.

Zjarri është shkaktuar rreth orës 3 pas mesnate, ndërsa janë djegur automjeti “mitsubishi kolt” me targa të Shkupit, pronë e personit juridik “Mel maks BM” dhe “tojota korola” me targa të Kumanovës pronë e N.S. tek i cili është djegur ana e djathtë e automjetit dhe pjesa e përparme.

Nga ana e Brigadës për mbrojte kundër zjarrit, zjarri është lokalizuar tërësisht, ndërsa ekspertizë në vendin e ngjarjes do të bëhet gjatë ditës së sotme.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close