fbpx

Denoncim i rremë për bombë në Kumanovë

Një kumanovar (1978) ka denoncuar në polici se ka bombë të vendosur nën automobilin e tij “fiat marea” me targa të Kumanovës i parkuar para ndërtesës së tij në bul “Revolucioni i tetorit”.

Nga policia konfirmuan se tek ata rasti është denoncuar në orën 8 e 30 minuta nga personi i njëjtë.

Pas kryerjes së ekspertizës së SPB Kumanovë dhe të Sektorit për antiterrorizëm pranë MPB-së nuk është gjetur mjet shpërthyes. Momentalisht merret në pyetje personi, konfirmon policia.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button