Madonna kalon limitet, ky është skandali i saj më i madh! (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja 57-vjeçare, e cila po kalon një periudhë të vështirë që nga momenti që humbi kujdestarinë e djalit të saj Rocco, realizoi një koncert në Melburn, Australi. Gjatë koncertit ajo piu tekila nga shishja e një fansi dhe atëherë doli jashtë kontrollit.

Ajo, pasi nuk i përmbajti dot emocionet, filloi të shante ish-bashkëshortin e saj, Guy Ritchie, të cilin e etiketoi si “bir k***e”.

Situata e trishtueshme vazhdoi edhe më tej kur ajo e shtrirë në skenë, u shpreh se ka nevojë për një njeri që të kujdeset për të. Kulmi ishte kur kërkoi dikë që të kryente marrëdhenie seksuale me të. “ Someone please f*** me”- tha ajo, duke shokuar të gjithë publikun.

Këngëtarja ka përjetuar një dhimbje shumë të madhe që kur Rocco nuk do të jetojë më me të. Për këtë, Madonna fajëson Guy-in.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button