‘Çmendet’ Rita Ora, e dehur në një festë

E kemi parë gjithmonë të suksesshme në projektet dhe nismat e saj humanitare. Por duket se kur Rita bën pushim nga to ka mënyrën e saj të veçantë për t’u çlodhur dhe për t’u argëtuar me shoqërinë. Mbrëmjen e djeshme The Sun ka publikuar foto të këngëtares nga një festë private, në të cilat duket se Rita e ka tepruar me alkoolin. Ajo ka filluar të këndojë dhe kërcejë duke dalë jashtë kontrollit, siç duket dhe në foto.

Galeri fotografike

“Ajo nuk më befason. Rita i adhuron mbrëmjet private dhe gjithmonë është e para që këndon dhe vallëzon, dhe nëse dikush meriton pushim është ajo, pasi gjatë gjithë kohës ka qenë duke punuar në projektet e saj muzikore, humanitare, dhe emisionet televizive”- ka thënë një mik i saj.

bf176766f1c47e9941f087092be625e1

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button