Kjo vajzë 3 vjeçare ka zgjedhur një mënyrë të veçantë të përballet me kancerin (Video)

Një vajzë e sëmurë nga kanceri ka zgjedhur që përmes këngëve të Adele të luftojë kancerin.

Ajo është 3 vjeç dhe ka zgjedhur një rrugë të veçantë për t’a luftuar kancerin, duke përdorur këngët e yllit britanik të muzikës “Pop” Adele, transmeton lajmi.net

Ajo është duke u trajtuar për llojin “Neuroblastoma” të kancerit.

Ajo rregullisht këndon këngët e saj në spital dhe së fundmi ajo ka bërë një mesazh për Adele duke shkruar “Adele, do bëhesh mikja ime?”.

Nëna e saj Carolina, 32 vjeçare thotë se muzika kishte qenë gjithmonë pjesë e familjes së tyre.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button