fbpx

Zjarr masiv në Çikago (Foto)

Ekipet e urgjencës i janë përgjigjur tre alarmeve, për një zjarr që ka shpërthyer në një qendër tregtare në West Humboldt Park, Çikago.

Besohet se disa njerëz janë bllokuar brenda ndërtesës, dhe deri më tani raportohet për një person të shpëtuar, kanë bërë të ditur në departamentin e zjarrfikësve të Çikagos, transmeton Telegrafi.

Çikago 3

Përveç ekipeve të zjarrfikësve, në vend të ngjarjes kanë dalë edhe autoambulancat, derisa nuk ka raportime për viktima apo të lënduar.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close