fbpx

Simeone ia pranon Barcelonës

Diego Simeone e ka pranuar se Barcelona është më e mira. Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone e ka pranuar se është e vështirë që Barcelona të mposhtet, pasi ata për momentin janë skuadra më e mirë në botë.

Ai tha se ata po bëjnë përpjekje që të përmirësojnë lojën e tyre, por është e vështirë, pasi edhe Barcelona po i fiton të gjitha ndeshjet.

“Ju gjithmonë dëshironi të përmirësoheni dhe të luani ndeshje të mirë. Por, Barcelona është vështirë të mposhtët, pasi ata janë skuadra më e mirë”, tha Simeone gjatë konferencës për media.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button