Kida dhe Ermali publikojnë klipin e ri (video)

Kida dhe Ermal Fejzuallahu kanë publikuar këngën e tyre “Mi Amore”.

E realizuar nga dyshja Zzap and Chriss, tekstin e këngës e ka shkruar Getinjo.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button