Ronaldo fitoi 1,1 milionë euro nga reklama 15 sekondëshe

I pakënaqur me të qenit një nga futbollistët më të paguar në botë, Cristiano Ronaldo fiton shumë edhe nga reklamat.

Së fundmi është zbuluar se asi i Real Madridit ka fituar rreth 1,1 milionë euro nga një reklamë për Mobily, një kompani telefonike nga Arabia Saudite.

Natyrisht që portugezit i është dashur të punojë shumë për këto para: fotografi, takime me fansat, të nënshkruajë pesë fanella dhe të shkruajë dy, po, dy! statuse në rrjetet sociale.

ronaldo

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button