Protestuesit fillojnë të shpërndahen (FOTO)

Protestuesit kanë filluar të shpërndahen pas përfunimin të protestë së sotme të Opozitës, njofton Klan Kosova.

Mirëpo disa nga protestuesit kishin filluar të largohen nga turma ende ka e kryer fjalimin e tij kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri.

Protesta ka përfunduar e qetë dhe pa asnjë ekses.

Në protestë kanë folur liderët kryesorë të partive opozitare dhe disa nga zyrtarët e partive politike.

kosova23

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button