Dubai e pret Ritën me flamur të Kosovës (Foto)

Rita Ora nuk po ndalet në asnjë moment. Ajo së fundmi po qëndron në Dubai, për të promovuar koleksionin e ri të kompanisë Adidas, imazh i së cilës është vetë ajo.

Pritja që këngëtares shqiptare me famë botërorë i është bërë atje është madhështore. Të shumtë ishin ata që pritën në radhë për t’u fotografuar me të, madje kishte edhe të tillë që qanin nga gëzimi pasi po e shihnin nga afër.

Interesante ishte edhe fakti që aty u prit nga një fanse me flamurin e Republikës së Kosovës, në të cilin edhe e dha nënshkrimin e saj.

Po ashtu Rita është takuar edhe me studentët e kolegjit të Dubait, të cilët e pritën me ovacione dhe duartrokitje të gjata.

Madje njëri nga ta i kërkoi edhe që ajo të jetë shoqëruesja e tij në mbrëmjen e maturës.

12721669_10156516854010015_2071536157_n-1-768x432

12736394_10156516853015015_1434715889_n

509376398-768x512

310EF02300000578-0-image-a-33_1455124913301

12696010_10156516853870015_561340464_n

12696015_10156516853265015_2033912590_n

12696127_10156516852700015_1029744841_n

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button