fbpx

Trajneri Granadas përqafon Ronaldon (Video)

Trajneri i Granadas i ka dhënë një përqafim Cristiano Ronaldos
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ngutet në një moment kur topi del në anësore. Ai mendoi se rivënia anësorë i takon Realit, por në fakt ishte për Granadan. Shikoni se si e ndal dhe përqafon atë trajneri i Granadas, Jose Ramon Sandoval.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button