fbpx

Kanye West përfundon punën për “albumin më të mirë të të gjitha kohërave”

Pas shumë javësh punë reperi tashmë e ka të gatshëm ta lansoj albumin e tij të shtatë “Swish”.

Albumi i shtatë i Kanye West tani është kompletuar, këtë lajm e ka konfirmuar vet ai përmes një postimi në Twitter, transmeton Klan Kosova.

Sipas reperit, “albumi më i mirë i të gjitha kohërave” ka përfunduar në kohë dhe është gati për t’u publikuar më 11 shkurt.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button