fbpx

Gallatasaray përgatit ofertë për Gashin

Shkëlzen Gashi mund të transferohet në Turqi. Lajmi pasqyrohet në mediet turke dhe flitet se mund të ketë edhe një ofertë për sulmuesin e kombëtares së Shqipërisë.

Bazeli e vlereson diku tek 3.5 – 4 mln euro pasi vlera është përgjysmuar në krahasim me atë në verë dhe në Stamboll janë duke u menduar.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close