fbpx

Zbulohen emrat e VIP-ave që do jenë pjesë e programit të Arbanës

Megjithatë, fatmirësisht Arbana do rikthehet së shpejti me versionin shqip të patentës ndërkombëtare ‘I can do that’ ku përfshihen 8 personazhe të famshëm të cilët sfidojnë njëri-tjetrin me një numër artistik që nuk i përket kompetencave të tyre por me bindjen se secili “mund ta bëj atë!”.

Në mediat shqiptare janë zbuluar pesë prej tyre të cilët janë Soni Malaj, Hueyda El Saied, këngëtari Land Hysi, aktorja Olta Gixhari dhe këngëtarja Marsela Çibukaj teksa emrat e tjerë nuk janë zbuluar ende. U përfol edhe pjesëmarrja e Adelës nga Big Brother 2 por një gjë e tillë u mohua.

Mendohet që ‘Në një javë’ të startojë të shtunën e ardhshme pas disa shtyerjeve të vazhdueshme shkaku i punimeve në skenografinë e programit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button