fbpx

Mozzik gati projektin e ri!

Këtë vit, reperi i labelit ‘On Records’ ka publikuar tre klipe mjaft të suksesshme.

Gjatë sezonit të nxehtë, Gramozi solli dy bashkëpunimeve mjaft të suksesshme në diskografinë shqiptare.

‘Premtimet’ solli shumë koncerte por në të njëjtën kohë bëri fansat e tij të jenë më të etur për prodhimet e reja muzikore.

Mozzik nuk e ka në plan ti lërë adhuruesit e tij të presin gjatë. Prive mëson se kënga e tij e re  tashmë është përfunduar dhe do ti realizohet klipi.

Aktualisht ‘On Records’ është aktivizuar për ta përmbyll vitin me akoma më shumë sukses, transmeton Prive.al

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button