fbpx

Audio: Biseda e Xhaferrit me Mijallkov, Jankullovskës me Stavreskin, Latasi me gruan e ministrit Manevski

Dëgjoni audio incizimet e përgjimeve të cilat lideri i LSDM-së, Zoran Zaev i publikoj gjatë ditës së sotme.

Pastër mund të dëgjoni bisedën në mes të funksionarëve të lartë të Maqedonisë, bisedën në mes  Gordana Jankullovska dhe Mihajlo Manevski,  Musa Xhaferi dhe Sasho Mijalkov, Gordana Jankullovska dhe Zoran Stavreski, Latas dhe Filimena Manevska.

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close