Itali, një gjykatës dënohet me 7 vjet burg për abuzim seksual

Një gjykatës i cili shërbeu në Messina, në jug të Italisë, është dënuar të mërkurën me shtatë vite burg, me akuzat për abuzim seksual dhe pornografi të fëmijëve, transmeton Anadolu Agency (AA).

Mediat lokale shkruajnë se gjykatësi i Apelit në Messina, Gaetano Maria Amato, është dënuar me shtatë vjet burg, me akuzat e lartpërmendura.

Ky gjykatës 58 vjeçar, që nga viti i kaluar ndodhet në qendrën për çrregullime seksuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP