Kujdes, ekzistojnë bankënota të falsifikuara 2.000 denarëshe

Një person i panjohur me bankënota të falsifikuara nga 2.000 denarë ka paguar në një kiosk në rrugën “Boris Kidriç” në Kumanovë.

Siç informon MPB-ja, rastin dje në orën 11:30 në Stacionin policor Kumanovë e ka denoncuar D.G. (35), se pardje në kioskun e tij nga ana e një personi të panjohur është paguar me bankënotë të falsifikuar prej 2.000 denarë.

Po ndërmerren masa për ndriçim të rastit. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP