Rita Ora lansoi një insert nga klipi i këngës së saj (VIDEO)

Rita Ora pas gjashtë vitesh do të lansojë albumin e saj të dytë ‘Phoenix’ më datën, 23 nëntor.

E po ashtu për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj vjen edhe me këngë të re që do të lansohet nesër, shkruan lajmi net.

“Let u love me, kënga dhe klipi nesër Phoenix”, ka shkruar ajo.

“Girls”, mbetet kënga e fundit e Ritës në duet me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe reperen e famshme, Cardi B.

Në këtë insert të klipit të ri, Rita vjen mjaft në formë dhe me skena tejet interesante siç nuk e kemi parë kurrë.

 

View this post on Instagram

 

Let You Love Me ☄Song and Video tomorrow ☄ PHOENIX ☄ #LYLM #PHOENIX

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

One thought on “Rita Ora lansoi një insert nga klipi i këngës së saj (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP