Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende të larta malore do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë e lehtë lindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 32 grad celcius.

Deri të hënën moti pritet të jetë stabil dhe i ngrohtë, ndërsa ndryshim të temperaturave pritet të ketë ditën e martë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP