Majk dhe Yll Limani publikojnë hitin “Krejt t’i fala” (VIDEO)

“Krejt t’i fala” titullohet kënga që ka bashkuar dy prej emrave më të njohur në estradën shqiptare, Majkin dhe Yll Limanin.

Dyshja ka bashkëpunuar me Diverse Music dhe Cricketin për këngën e re, përcjell Koha.net. 

Tekstin e kanë shkruar vetë këngëtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP