Buzëkuqët e sezonit, nuancat më joshëse ( rikthehen disa te vjetra) !!

Mat apo me shkëlqim? Ngjyra klasike apo të guximshme? Ideja juaj për buzëkuqin perfekt mund të jetë e krijuar tashmë, por nga fotot e mëposhtme, mbase ndryshoni mendim, shkruan Bordo.al.

Këto janë ngjyrat e sezonit:

E kuqja e gjakut, e propozon një emër i madh i modës, Karl Lagerfeld

  • – Lajmin e mirë për ato që janë tek ngjyrat natyrale e sjell Chanel

  • Prapë një gjigand i modës, Dior me ultra Lively

  • Por e kemi edhe vjolën e fortë, për ato qe mbeten tek konvencionalja, u themi provoni një herë ndryshoni!

  • Ja dhe e adhurueset e ngjyrave të zbehta, mund ta gjejnë veten tek kjo Nude Vanilla

  • Prapë një e kuqe e bukur e fortë, këtë herë nga Givenchy

  • Një pastel mat vjollcë e errët shihet me shumë vëmendje këtë sezon

  • Në listë gjejmë dhe nuancën Cream&Espresso për ato që janë tek kafja

  • Dhe ky mat Hungry pink duket mjaft interesant!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP