Prishtinë: Gruaja e ka rrahur burrin

Një person ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Sipas Policisë, rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 18 në Prishtinë, transmeton Lajmi.net.

Policia ka njoftuar se viktima pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi, ndërsa e dyshuara për këtë rast pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP