Ministrja e Mbrojtjes së Italisë sot e viziton Maqedoninë

Ministrja  e Mbrojtjes së Italisë, Elizabeta Trenta sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Maqedoni, njofton Portalb.mk.

Gjatë kohës  së vizitës, do të ketë takim tet-a-tet me ministren e Mbrojtjes së Maqedonisë, Radmilla Shekerinska, pas së cilës do të ketë edhe bisedë mes dy  delegacioneve.

Të dy ministret do të japin edhe deklarata për mediat.

One thought on “Ministrja e Mbrojtjes së Italisë sot e viziton Maqedoninë

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP