Flaka Krelani publikon këngën “Ndrysho” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Ndrysho”.

Kjo këngë është produkt i Xhimi on dË Beat. Për tekstin është kujdesur Qëndrim Krelani, përcjell Koha.net. 

Videoklipin e ka realizuar “InFilms”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP