Filmat që duhet t’i shihni në shtator (VIDEO)

Për të gjithë adhuruesit e filmave, gjiganti medial BBC, ka rekomanduar dhjetë filmat që duhet t’i shihni gjatë shtatorit.

A Simple Favor

White Boy Rick

Bel Canto

Life Itself

The Sisters Brothers

Matangi/Maya/M.I.A.

Destination Wedding

Yardie

The Miseducation of Cameron Post

Smallfoot

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP