Britney Spears zbulon sekretin e bukurisë së saj

Këngëtarja e njohur në profilin e saj Instagram zbuloi se si kalon kohën në hotel duke u stërvitur.

Britney Spears kalon dy orë në stërvitje pothuajse çdo ditë, transmeton kp.

“Isha shumë e ndjeshme çdo ditë të tjera, por të paktën kam shpenzuar kohën me mençuri”, tha këngëtarja, e cila zakonisht stërvitet me të dashurin e saj dhe trajnerin personal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP