Elvana rrëzohet sërish dhe ne nuk mund ta mbajmë të qeshurën (VIDEO)

Para pak ditësh Elvana postoi një video, ku ishte duke pozuar në shkallët e avionit dhe kur do zbriste u pengua (lexo më shumë). Një video që u shoqërua me shumë të qeshura dhe komente. Por me sa duket, Elvana ia mori dorën. Ajo ka postuar një video tjetër, ku është përpara koncertit dhe teksa ecte për të treguar fustanin që kishte veshur, rrëzohet sërish, njofton Class. Nuk e dimë nëse është një rrëzim i qëllimshëm, por Elvana ia arriti të na bënte për të qeshur.

Killed it #beforetheshow

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP