Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje të shiut dhe bubullima.

Do të fryjë erë e fortë veriperëndimore, ndërsa do të ulen temperaturat.

Temperaturat ditore pritet të lëvizin prej 28 deri 35 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti pritet të jetë jostabil, me reshje të shiut dhe erëra të forta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP