Era Istrefi nuk zhgënjen, e shkund stadiumin “Luzhniki” në Rusi (VIDEO)

Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi shkëlqeu në përformancën e saj në Finalen e Botëririt Rusi2018.

Era ka perfomuar në stadiumin “Luzhniki” në Moskë së bashkuy me Will Smith dhe këngëtarin e famshëm latin.

Era Istrefi është këngëtarja e parë shqiptare që bëhet pjesë e një ceremonie aq të rëndësishme, sa finalja e Botërorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP