Deschamps, mesazh Belgjikës: Ne kemi ndalur Messin

Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës, transmeton Top Channel.

“Jemi të përgatitur për gjithçka, pavarësisht formacionit të tyre. Do të jetë si çdo ndeshje tjetër, siç u përballëm me Messin”, deklaroi Deschamps.

“Kanté e bllokoi mirë Messin dhe e vërteta është se Leo kundër nesh nuk u pa në fushë”, shtoi trajneri i “Gjelave”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP