4 shenjat që ajo është e duhura

Mund të jeni në një lidhje të gjatë dashurie dhe duke e njohur partneren ju mund të vendosni nëse ajo është e duhura për ju. Këto janë 4 shenjat për të kuptuar nëse partnerja që keni në krah është ajo me të cilën duhet të lidhni kurorë, transmeton Lexo.al.

1. Ajo është e pavaruar nuk ka nevojë për ju.

2. Nuk ka shokë “sekret”.

3. Kur ju të dy keni një komunikim perfekt.

4. Mënyra se si e trajtoni atë. Veprimet flasin më shumë se fjalët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP