Shkupi festoi fitoren e Erdoganit të Turqisë (VIDEO)

Në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup, ka filluar festa për suksesin e arritur të presidentin turk, Recep Tayyip Erdoğan, në zgjedhjet e sotme të mbajtura në Turqi, raporton Anadolu Agency (AA).

Rama dhe liderë të tjerë botëror urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP