Ariana Grande e Nicki Minaj sjellin “The light is coming” (VIDEO)

Ariana Grande ka publikuar këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Nicki Minaj.

“The light is coming”, quhet kënga e tyre më të re, e cila është pjesë e albumit më të ri të Grandes “Sweetener”, transmeton Koha.net.

Albumi “Sweetener” është i katërti i Ariana Grandes, ndërsa është paralajmëruar se do të publikohet më 17 gusht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP