Vezë syze në speca – s’ka më shpejt, s’ka më shijshëm (Video)

Ju duhet vetëm të ndiqni veprimet e treguara në video dhe lehtë edhe vetë do ta gatuani këtë ushqim.

E gjitha që duhet të bëni është që të përsërisni veprimet të cilat i shihni në këtë video-xhirim, transmeton Telegrafi.

Për këtë kafjall të mrekullueshëm ju nevojiten:

– 1 spec i kuq gogozhare (babure),
– 3 vezë,
– Pak kripë,
– Pak djathë parmezan ose kaçkavall
– Vaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP